Letter grote

Paneel
U bevindt zich hier: Home \ Hulp nodig \ Persoonlijke hulp

Coaches Werk & Inkomen

Qlix IB

 

 

Onze Coaches Werk & Inkomen zijn het eerste aanspreekpunt op de werkvloer. Zij kunnen je op een persoonlijke en directe manier bijstaan met advies en ondersteuning op maat. We hebben landelijk al een aantal Coaches actief in het werkveld. Onze Coaches Werk &  Inkomen zijn er voor jou om jou bij te staan bij al je vragen of problemen op je werk. Ze geven je advies of brengen je on contact met onze medewerkers Individuele Belangenbehartiiging.

 

 

 Met veel plezier stellen we ons team van Coaches Werk en Inkomen aan je voor:
 

Andre Bremen Andre Bremen
Werkzaam binnen : KPN Contact.
Regio : Enschede
Email : andre.bremen@qlix.nl

 
Marga Ansems
Wekzaam binnen : KPN Contact
Regio : Eindhoven
Email : marga.ansems@qlix.nl

 
Miek Santen-Schepers
Werkzaam binnen : KPN Contact
Regio : Enschede
Email : mieke.santen-schepers@qlix.nl

 
Ellen Schippers
Werkzaam binnen : KPN
Regio : Amersfoort
Email : ellen.schippers@qlix.nl

 
Chris Verheij
Werkzaam binnen : KPN
Regio : Den Haag
Email : chris.verheij@qlix.nl

 
Wouter Hummelink
Werkzaam binnen : KPN Corporate Market
Regio : Amsterdam
Email : wouter.hummelink@qlix.nl

Martin in ‘t Hol
Werkzaam binnen : KPN
Regio : Hilversum
Email : martin.inthol@qlix.nl

Harry Sonderman
Werkzaam binnen : KPN
Regio : Hilversum
Email : harry.sonderman@qlix.nl

Geert Muyen Geert Muyen
Werkzaam binnen : Volker Wessels Telecom
Regio : Apeldoorn
Email : geert.muyen@qlix.nl